Sapņu tulks

Simboli sapņos - Tavs viedais sapņu tulksKabata

Pilna − noslēpumi.

Tukša − zaudējumi.

Caura − zaudējumi no izšķērdības.

Tajā ko ielikt − izmantot citu pieredzi savā labā.

No tās ko izņemt − jāuzmanās no zādzības.

Kabatas pulkstenis − atgādinājums, lai neaizmirstat par kādu svarīgu norunu.

- Senču sapņu tulks

Redzēt savu kabatu– ļaunu spēku uzbrukums.

- Sapņu tulks sievietēm, Millera sapņu tulks

Runājot par kabatu, ir jāņem vērā, ka tā ir vieta apģērbā, kur cilvēks slēpj kaut ko personīgu, kas nav redzams un tā izņemšana prasa kaut kādu laiku.
Kad saka: „Pēc vārda kabatā nelien”, ir domāti neapdomāti vārdi.
Kabata ir zagļu un krāpnieku mērķis, jo tā ir vieta, kur ērti glabāt naudu; kabata sevī slēpj noslēpumus, kurus zina tikai saimnieks.
Cilvēki, ar kuriem tu neuzturi tuvas attiecības, prasa samaksāt pēc rēķina– neuzticies tam, kurš uzreiz vieš tevī uzticību, pārliecinies, ka viņa nodomi ir tīri un ka iepazīšanās nav ar nolūku.
Tevi iepazīstina ar cilvēku, kas nepasniedz roku, bet tur rokas kabatās visu tikšanās laiku– pret tevi gatavojas uzstāties tie, kas tevi maz pazīst, tāpēc esi piesardzīgs un turi mēli aiz zobiem.
Aizejot iepirkties, konstatē, ka kabata, kurā ieliki naudu, ir caura– nešķied spēkus tur, kur var iztikt bez tevis un bezspēkā nenolaid rokas tad, kad runa ir par veiksmi nākotnē. Atceries, ka kapitālu nevar iegūt vienā dienā.
Redzēt kā tavā acu priekšā cilvēkam izvelk no kabatas naudas maku– tevi apvainos par līdzdalību noziegumā, tu riskē iesaistīties nelikumīgā pasākumā.

- Ezopa sapņu tulks

Sapnī redzēt, ka kaut ko meklē kabatā– reālajā dzīvē tavas lietas kārtosies ne tik gludi kā gribētos un tāpēc ar skumjām atcerēsies pagājušos laikus. Tev liekas, ka agrāk izjuti tādas sajūtas, kādas tagad vairs nav. Neieslīgsti melanholijā, tas drīz pāries. Pacieties mazliet, dzīvo kā parasti un neuzsāc nekādus principiālus lēmumus, šis klusais un piespiedu vientulības laiks drīz beigsies.
Redzēt sapnī, ka kāds no taviem paziņām meklē kaut ko savā kabatā– atgādinājums, ka laiks nepielūdzami iet uz priekšu un ja nepasteigsies, tad tavas iespējas neatgriezeniski būs pazaudētas. Tu visu laiku atliec savu sapņu īstenošanu, domājot, ka vēl nav pienācis laiks tiem, bet nedomā, ka tas var arī nepienākt. Dzīvo šodienai.
Sapnī redzēt, ka pats esi iebāzis rokas pretējā dzimuma kabatā– tu velti visas savas pūles un domas ne tajā virzienā, kurā vajadzētu patiesībā. Apskaties sev apkārt, tu noteikti atradīsi tādas attiecības, kas der tieši tev. Drošāk tuvojies ideālam un tad no laimes sajutīsies kā septītajās debesīs. Netērē spēkus velti.
Redzēt, ka kāds cits pārbauda svešas kabatas– tavā dzīvē viss nokārtojas ne tik slikti, bet tu neesi apmierināts ar to, tev liekas, ka dzīvo nepietiekami labi. Notici, ka tiem, kurus tu apskaud, ir ne mazāk problēmu.
Tava kabata saplīst un no tās izkrīt viss saturs– nokļūsi ne visai patīkamā situācijā, no kuras izkļūt tev būs ļoti grūti.

- Freida sapņu tulks

Pilna kabata– gaidi dāvanas no draugiem.
Tukša kabata– tukšas cerības.

- Ezotēriskais sapņu tulks

Kabatu redzēt - esi savā dzīvē uzmanīgs.
Kabatas cauras - netiksi mantas ziņā uz priekšu.
Kabatas pilnas - sargies no izšķērdības.
Kabatas tukšas - nabadzība, īgnums.
Kabatas nazi redzēt - daudz mazvērtīgi darbi.
Kabatas drāniņa - asaras.

- Finka sapņu tulksApmeklē Kristapa Baņķa projektus - kliko uz baneriem!#KBpareģo 2022.-2025.-2040.! Visas prognozes vienkopus tieši Tev Superhoroskopi.lv >> 


 

KALENDĀRS PIEEJAMS ŠEIT - WWW.ASTRONET.LV