Palīdzība

SapņuGuru lietošanas pamācība

SapņuGuru ir pirmais un vienīgais sapņu tulkošanai un izpētei izveidotais portāls Latvijā. Un kas zin – ne tikai pirmais Latvijā, bet arī unikālākais visā Baltijā.

Portālā ir atrodams Latvijā pilnīgākais un viedākais „Sapņu tulks”, kurā bez maksas pieejami populārākie sapņu simbolu skaidrojumi, bet, reģistrējoties, lietotājam paveras ļoti plašs precīzu un dziļu skaidrojumu klāsts, ko daudzu desmitu garumā izstrādājuši pasaulslaveni sapņotāji, pareģi un psihoanalītiķi. Īpašs ir Sapņu tulkā pieejamais Latvijas gaišreģa Eižena Finka sapņu tulkojums.

SapņuGuru „Tulks” piedāvā sapņu tulkošanā ņemt vērā kalendāra datuma, nedēļas dienas un Mēness dienu ietekmi uz sapņiem un to ticamību. Tas izmantojams arī krāsaino sapņu un tipisko tulkošanā. Pierakstīt un saglabāt sapņus palīdzēs uzticamā „Sapņu dienasgrāmata”.

„Sapņu zinātnes” sadaļā tiek publicēti jaunākie pētījumi, atklājumi un ekspertu atzinumi par sapņiem un veselīgu miegu. Atsevišķas rubrikas veltītas tādiem nozīmīgiem sapņu izpētes aspektiem kā sapņu vēsture, uzbūve un veidi. Apskatus par jaunākajiem un pārsteidzošākajiem pētījumiem var lasīt speciālā apakšsadaļā „Pētījumi”.

Pareiza miega higiēna un piemērots guļamistabas aprīkojums būtiski ietekmē sapņu kvalitāti un cilvēka veselību kopumā. Sadaļā „Sapņo vesels” atradīsi ieteikumus veselīgam miegam, pareizas gulēšanas pozu aprakstus, noderīgus video materiālus, kuriem sekojot varēs izmēģināt dažādus vingrojumu kompleksus gan rīta rosmei, gan miega nostiprināšanai vakarā. 

Latviešu tautas folklorā atrodama ļoti liela sapņu tematikai veltīta bagātība – tūkstošiem dainu, ticējumu un teiku. Sadaļā „7 gulētāji” apkopota daļa no šī folkloras mantojuma, un sadaļa regulāri tiek papildināta ar jauniem ierakstiem. Šeit arī atrodami latviešu, gan ārvalstu filozofu, rakstnieku un domātāju aforismi.

Ar sapņu tulkošanu gadu simtiem nodarbojušās senās civilizācijas, burvji un šamaņi, ārsti un pareģi. Sadaļā „Sapņotāji” vari iepazīties ar pasaulē zināmākajiem un atzītākajiem viedajiem sapņu pierakstītājiem un tulkotājiem – Latvijas Nostradamu Eiženu Finku, bulgāru pareģi Vangu, psihoanalītiķiem Freidu un Jungu, kā arī mūsdienu sapņu tulkošanas dižgariem – Deividu Lohffu, Jevgēniju Cvetkovu un citiem. Tieši šeit atradīsi Latvijā plašāko apkopojumu arī par pasaulē populārākajām sapņu grāmatām.

Latvieši ir lieli sapņotāji. Sapņud redz visi – no grāmatvedes līdz māksliniekam un valsts eksprezidentei Vairai Vīķei-Freibergai, kurai ir pat sava unikāla sapņu teorija. Šai tēmai portālā veltīta īpaša, atsevišķa sadaļa „Latvietis sapņo”.

Sapņu sākums un beigas ir miegs. Gūt pozitīvu, atslābinošu noskaņojumu un iegrimt sapņu pasaulē palīdzēs SapņuGuru sadaļā „Miegamice” atrodamās latviešu tautas pasakas, šūpuļdziesmas, animācijas filmas un leģendārā latviešu bērnu vakara raidījuma „Miedziņš nāk” video sižeti.

Par sapņiem domā, joko, ironizē. Tos cenšas attēlot karikatūrās un interesantos zīmējumos. Sadaļa „Mēnesserdzība” ļaus palūkoties uz sapņu pasauli no cita – gaisīgāka un ikdienišķāka – skatu punkta.

Labās puses kolonā atrodamas daudzas noderīgas, viegli uztveramas un iegaumējamas lietas. SapņuGuru „Padomnieks” gādā par to, lai apmeklētāji ik dienas uzzinātu kādu jaunu ieteikumu veselīgam miegam un patīkamiem sapņiem, rubrika „Interesanti” iepazīstina ar nozīmīgākajiem faktiem par sapņu vēsturi un tulkošanu, bet rubrika „Pasmaidi” atgādina, cik mūsu ikdiena bez sapņu pasaules būtu vienmuļa un pelēka. Labajā malā arī atradīsi SapņuGuru Twitter konta jaunākos ierakstus. 

SapņuGuru abonenta ieguvumi

Piedāvājam labi organizētu sapņu pasaules izzināšanu! 

Ar  Sapņu sietu noskaidrosi vai nosapņotajam ir nozīme pēc datuma, dienas un Mēness kalendāra.

Sapņu tulks – pilnīgs un vairāk nekā 15 dažādu viedo tulkotāju nosapņotā skaidrojums. Šādas sapņu interpretācijas, neatradīsi nevienā Latvijas portālā. Sapņu Guru projekta sākumā pavisam ir ievietoti 2064 simboli un 5338 skaidrojumi, no kuriem 4448 sapņu tulkojumi ir pieejami tikai Sapņu guru abonentiem.

Viedos tulkus - pasaulslavenus viedos, kas pratuši tulkot sapņus. Īpašs ir Latvijas gaišreģa  Eižena Finka sapņu tulkojums.

Mēs saglabāsim Tavus sapņus!  Sapņu dienasgrāmata - iespēja pierakstīt un analizēt savus sapņus.

Abonentam pieejams pilns portāla sadaļās publicēto rakstu saturs.

 

Reģistrācijas kārtība un apmaksa

Lai reģistrētos portālā, iespējams izveidot jaunu kontu vai arī izmantot savu sociālo tīklu pasi.

 

SapņuGuru lietošanas instrukcija svarīgākajām iespējām

Kā lietot sapņu tulku?

Sapņu simbolu meklētāju var izmantot pēc alfabēta, kā arī meklētājā ievadot nosapņotos simbolus. Tiklīdz sāksiet vadīt vārdu, tā automātiski uzrādīsies, kādi simbolu skaidrojumi pie pieejami sapņu tulkā.

Simbolu skaidrojumi dalās bezmaksas un maksas. Maksas skaidrojumi ir no ļoti spēcīgiem un pazīstamām personībām kā, piemēram, Vanga, Z. Freids, K. G. Jungs vai arī tematiski, kā, piemēram, erotiskais sapņu tulks.

Kā lietot Sapņu dienasgrāmatu?

Sapņu dienasgrāmatu esam veidojuši tā, lai viedais SapņuGuru pēc Tevis rakstītā spētu ātri atlasīt un atzīmēt visus tekstā ieslēptos Sapņu nozīmes skaidrojumus.

Tikpat svarīgi ir norādīt datumu un laiku, kad sapņoji, jo Sapņu siets spēj noteikt vai šajā laikā sapņotajam ir īpaša nozīme.

Savukārt Tipiskie sapņi, ko sapņojis teju ikviens, aiztaupīs laiku pierakstam, uzreiz atrodot SapņuGuru arhīvā skaidrojumus.

Svarīgi ir aizpildīt visus norādītos laukus!

Visi pierakstītie sapņi glabāsies arhīvā un pieejami, kamēr vien būsi SapņuGuru abonents. Pat tad, ja nebūsi kādu laiku abonējis, varēsi atgriezties senākiem sapņiem ar jauno abonementu. Kalendārā ērtumam iezīmējam datumus, kad esi ievadījis savu sapni!

Ar laika distanci varēsi novērtēt vai sapnis ir piepildījies – izdarot atzīmi.

Tu vari jebkurā brīdī saglabāt sapni vai uzreiz visu sapņu arhīvu tikai sev pieejamu. Mēs garantējam anonimitāti!

 

Kontakti

E-pasts:

Tālrunis: +371 26313134