Kā lietot Sapņu tulku?

Vai tici, ka sapņi piepildās? Mēs ticam!

Sapņu nozīme un tulkošana ir kutinājušas daudzu pasaules dižgaru galvas, kopš seniem laikiem sapņi bijuši mītiskuma apvīti visām tautām. Sapņu priekšā galvu noliekusi visa modernā zinātne – nav racionālu izskaidrojumu... 

SapņuGuru portāls Tev pavērs sapņu simboliskās nozīmes priekškaru! Piedāvājam labi organizētu sapņu pasaules izzināšanu!

SapņuGuru būs Tavs sabiedrotais - vieds, klusējošs un mistēriju pilns draugs noslēpumainajā sapņu pasaulē! Tavu sapņu skaidrojumi pavērs zemapziņas priekškaru un palīdzēs labāk izprast Tevī mutuļojošās vēlmes un nodomus. Mūsuprāt, tur kaut kam ir jābūt!

"Sapņu tulkam" ir izveidota īpaša apakšsadaļa "Tulks", kas Latvijā unikālākais un pilnīgākais sapņu tulkojumu un skaidrojumu apkopojums. Šādas sapņu interpretācijas, neatradīsi nevienā citā Latvijas portālā vai interneta vietnē. SapņuGuru portālā pavisam ir ievietoti 2064 simboli un 5338 skaidrojumi, no kuriem 4448 sapņu tulkojumi ir pieejami tikai SapņuGuru portāla abonentiem. Simbolu skaits katru dienu tiek papildināts, sekojot līdzi tam, kādi ir lietotāju visbiežāk sapņotie sapņi un meklētie skaidrojumi. 

SapņuGuru bez maksas piedāvā arī populārākos skaidrojumus, ar ko lepojas citi portāli, taču portāla abonentiem ir īpašas privilēģijas, un viņiem tiek ļoti plašs un precīzs sapņu simbolu skaidrojumu klāsts.

SapņuGuru Sapņu tulks piedāvā unikālu „Sapņu sietu”, kas uzrādīs vienā laika posmā nosapņotā ticamību un nozīmīgumu pēc trim kritērijiem: datuma, nedēļas dienas un Mēness kalendāra.

Sapņu tulks izmantojams arī krāsaino sapņu tulkošanā! Tas paskaidros katra konkrētā krāsā tērpta sapņa nozīmi.

„Sapņu topā” vari aplūkot piecus pašus populārākos portāla apmeklētāju sapņu skaidrojumus.

SapņuGuru Sapņu tulks izskaidros arī tipiskos sapņus, kurus redzējis teju ikviens. Piemēram, sapratīsi, ko nozīmē tas, ka sapņos lido vai krīti.

Mainīgais „Sapņu ķērājs” no sapņu skaidrojumu klāsta atlasīs populārākos skaidrojumus, parādot to, cik dažādi ir cilvēku sapņi.

Sapņi aizmirstas, ja tos nepieraksta, atzīst speciālisti.Sapņu tulks piedāvā arī īpašu privilēģiju pierakstīt un saglabāt savus sapņus portāla sadaļā "Sapņu dienasgrāmata", taču tā ir pieejama tikai portāla uzticamajiem abonentiem. Abonenti ievada Dienasgrāmatā sapni par jebkuru laika periodu un saņem arī Sapņa sieta skaidrojumu. 

 

Kā lietot Sapņu sietu pēc datuma?

Pirms ķeries pie sapņu simbolu skaidrojuma vārdu pa vārdam,  jāsaprot vai konkrētā dienā nosapņotajam ir nozīme. To palīdz noskaidrot sapņu sieta tulkojums pēc datuma un trīs smaidiņi. Sapņiem būs nozīme, ja visi 3 smaidiņi būs neitrāli vai smaidīgi.

 - nozīmē, ka sapnis ir labvēlīgs un/ vai jāņem vērā.
- nozīmē, ka sapņu tulkojums nav ņemams vērā. Gadījumos, kad sapnis bijis tīrais murgs, tā ir visnotaļ priecīga ziņa.
- nozīmē, ka sapnis ir neitrāls, tas var ko nozīmēt, bet var arī būt pa „tukšo”.

Ja visi 3 smaidiņi atšķiras - sapņa nozīme nebūs viennozīmīga, ko palīdzēs izskaidrot apraksti.

Pievērs uzmanību precīzam pulksteņa laikam, kad sapņoji. Sapņoji pēc pusnakts, tuvāk rītam vai vakardienā? Ja vakar - jāmaina datums un nedēļas diena. Līdz ar to arī viss skaidrojums.

Visprecīzākais ir Mēness dienas skaidrojums. Tā kā Mēnesim ir savs ritms, Mēness dienas sākas katru dienu atšķirīgos laikos. Raugi, lai skaidrojumu lasītu par to Mēness dienu, kad patiesi sapņoji.

 

Kā lietot Sapņu tulku?

Sapņu simbolu meklētāju var izmantot pēc alfabēta, kā arī meklētājā ievadot nosapņotos simbolus. Tiklīdz sāksiet vadīt vārdu, tā automātiski uzrādīsies, kādi simbolu skaidrojumi ir pieejami sapņu tulkā.

Simbolu skaidrojumi dalās bezmaksas un maksas. Maksas skaidrojumi ir no ļoti spēcīgiem un pazīstamām personībām kā, piemēram, Vanga, Z. Freids, K. G. Jungs vai arī tematiski, piemēram, no erotiskā sapņu tulka.

Kā lietot Sapņu sietu?

Abonenti var aplūkot Sapņu sietu abonētajam periodam, klikojot uz labās kolonas "Sapņu sieta kalendāra" datumiem. 

Ja esi tikko reģistrējies, bet kaut ko zīmīgu nosapņoji kaut kad iepriekš, tādā gadījumā dodies uz Sapņu Dienasgrāmatu un prasītajās ailēs norādi arī konkrēto sapņa datumu. Pēc sapņa pieraksta uzrādīsies arī noteiktā laika Sapņu sieta informācija. 

Kā lietot Sapņu dienasgrāmatu?

Sapņu dienasgrāmata veidota tā, lai viedais SapņuGuru pēc Tevis rakstītā spētu ātri atlasīt un atzīmēt visus tekstā ieslēptos sapņu nozīmes skaidrojumus.

Tikpat svarīgi ir norādīt datumu un laiku, kad sapņoji, jo Sapņu siets spēj noteikt vai šajā laikā sapņotajam ir īpaša nozīme. Ievadīt var jebkuru datumu, iegūstot arī pieeju Sapņu sietam. 

Savukārt Tipiskie sapņi, ko sapņojis teju ikviens, aiztaupīs laiku pierakstam, uzreiz atrodot SapņuGuru arhīvā skaidrojumus.

Dienasgrāmatas veidošanā svarīgi ir aizpildīt visus norādītos laukus!

Visi pierakstītie sapņi glabāsies arhīvā un būs pieejami, kamēr vien būsi SapņuGuru abonents. Pat tad, ja nebūsi kādu laiku abonējis, varēsi atgriezties pie senākiem sapņiem ar jauno abonementu. Ar laika distanci varēsi novērtēt vai sapnis ir piepildījies.

Abonenti ievada Dienasgrāmatā sapni par jebkuru laika periodu un saņem arī Sapņa sieta skaidrojumu. 

Mēs garantējam anonimitāti!

 

Sapņa ievadīšanas paraugs

 

Sapņa atspoguļojuma paraugs

 

Secīgi tālāk ir iespēja aplūkot visus atzīmētos sapņu skaidrojumus visplašākajā veidā. 

DIenasgrāmatā var ievadīt arī senākus spaņus un saņemt Sapņu sieta skaidrojumu ārpus abonētā perioda. 

 

Sapņu TOP5

1

5 interpretācijas

2

20 interpretācijas

3

13 interpretācijas

4

12 interpretācijas

5

10 interpretācijas

Citi simboli

Sapņu ķērājs

Būt par divkaujas dalībnieku – tev draud lielas briesmas.

Padomnieks

Vai zināji?

Sapņu trūkums var norādīt uz psihes traucējumiem.

Interesanti

Katru nakti guļot ir 4-7 sapņu periodi un katrā no tiem ir daudz sapņu.

Pasmaidi

Ja esi sastapis savu sapņu sievieti, no pārējiem sapņiem vari atvadīties...