Populārais Sapņu tulks atrodams, spiežot uz ikonu “Sapņu tulks”. Tajā Tu atradīsi unikālu sapņu tulku, kas skaidro pēc astroloģijas un Mēness kalendāra vai noteiktajā laikā nosapņotais vispār ir vērā ņemams. Tāpat pieejama plaša pieeja sapņu nozīmes skaidrojumam, piemēram, ko nozīmē asinis sapnī, mirušie sapnī, dzīvnieki vai lidošana sapnī utml. Viss pilnīgākais sapņu tulks, jo apkopo astroloģisko, Millera, Vangas, Finka uc sapņu tulkus. Daudz plašas informācijas par sapņu pasauli ir arī citās SAPNUGURU.LV lapās. 

SAPNUGURU.LV INFO VĒSTIS

Dižčiks periods 2.- 25.aprīlis un Sapņi

Bet tā, ka Dižicks laikā cilvēki vispār mēdz pārāk aizsapņoties, sacerēties un būvēt ilūziju pilis, kā arī intuīcija ir ļoti spēcīga, Dižčiks spilgti ietekmē arī spaņus.

Pirmkārt, tie mēdz būt sapiņķerēti un ar "sapnis sapnī".

Otrkārt, tie uzrunā slēptākās bailes.

Treškārt, tiek paceltas vecas tēmas un seni pagātnes notikumi. Diezgan ticami notiek pārcelšanās uz pagātni. 

Ceturtkārt, sapņos rādās slēptas vēlmes, bieži vien seksuālas. 

Piektkārt, atkalsatikšanās ar seniem paziņām un EX-partneriem. 

Pavasara punkts un sapņi

15.-26.marts ir karstāko spaņu laiks: spilgti, emocionāli, arī murgaini un visādi citādi zīmīgi. Pats personīgi turu pierakstu kladi pie gultas, jo nakts vidū pamosties var ar lieliskām idejām un izpratnēm. Naktī uz Pavasara maiņu jau nosapņoju kādu idejisku niansi svarīgam projektam!...

Ja Gadalaiku maiņas - Pavasara un Saules gada sākuma - epicentrs ir 19.-21.marts, tad turpmāko laika posmu sapņus kumulēs PilnMēness aptumsums - ar kulmināciju naktī uz 25.martu. 

Lai visiem jauki sapnīši :)  

Lielākie ASTRO sapņu bubuļi

Kā norādas Astronumerologs Kristaps Baņķis stress, bezmiegs ir tikai sekas, ko uzrāda noteikti astro faktori - jo vairāki sakrīt, jo izteiktāk: 

- PilnMēness, Mēness fāžu maiņas pie planetārās spriedzes - ne visi PilnMēneši ir kaitīgi;
- Magnētiskā vētra, kas ietekmē jūtīgos, vidi un izteikti sirdi, kā arī asinsvadus;
- Planetārās spriedze, īpaši, ja iesaistīts Neptūns;  
- Mēness spriedze ar citām planētām īpaši nakts stundās; 
- 4., 9., 19., 29.Mēness diena - kā dienas uzkrājums "traumē" sapņus un miega kvalitāti; 
- Novērots, ka daudzi arī #DIžčiks laikā, (ne)gribot atgriežoties pie vecām problēmām, izjūt trauksmi, kas ietekmē miegu; 
individuāli spriedzes pilna astrokarte, pamatā skatot Mēness, Merkura, Neptūna, Hīrona un Lilitas aspektus (kvadrātus).

Minētos visus rādījumus var pavisam vienkārši noskaidrot www.astrovip.lv DIžkalendārā. 

PAR un PRET diendusai

Miega pētnieki norāda, ka progresīvam darba devējam, ja vien profesijas specifika to pieļauj, ir vērts radīt apstākļus, lai personālam būtu iespējams pagulēt 30-90 minūtes ilgu diendusu. Pēc tam smadzenes strādā produktīvāk, pieaug radošums, uzlabojas garastāvoklis, mazinās stress un nervozitāte, labāk darbojas atmiņa, tik pieļauts mazāk kļūdu un negadījumu. NASA pētījums rāda, ka samiegojušies kara lidotāji un astronauti pēc 40 minūšu ilgas diendusas spējuši uzlabot savu sniegumu par 34%, kā arī pilnībā atguvuši modrību. Grieķu pētnieki, apsekojot 400 vidēja vecuma vīriešu un sieviešu, konstatējuši, ka tiem, kuri mēdz gulēt diendusu, ir mazāks paaugstināta asinsspiediena risks, līdz ar to samazinās draudi sirds un asinsvadu veselībai, ko tas rada. Arī spāņu primārās aprūpes ārstu biedrība atzinusi, ka īsa nosnaušanās pēc pusdienām mazina stresu, nāk par labu sirds un asinsvadu veselībai, uzlabo koncentrēšanās spējas. Tā raksta NRA. 
Tomēr ne visiem...  Ne visiem cilvēkiem diendusa ir ieteicama. Daži pēc tās vēl ilgi ir miegaini, nedaudz apdulluši un atzīst, ka justos labāk, ja nebūtu gājuši nosnausties - to dēvē par miega inerci. Diendusa nav domāta arī tiem, kuri naktī mokās ar bezmiegu vai sūdzas par sliktu miega kvalitāti.

MIEGA APNOJA

Obstruktīva miega apnoja (OMA) ir diezgan izplatīta slimība, kas ievērojami pasliktina cilvēka pašsajūtu un skar līdz pat 10% CILVĒKU. Šī slimība bieži paliek nediagnosticēta, bet ir gandrīz tikpat izplatīta. Viena no biežākajām pazīmēm ir miegainums vēl ilgi pēc pamošanās, kā arī krākšana nakts laikā. Elpai ar eksplozīvu krācienu atgriežoties, krācējs dažreiz pēkšņi pamostas, taču pats neko nav jutis. Tā tas var turpināties visu nakti. No rīta cilvēks ir saguris, jūt galvas sāpes. Dienā viņu moka nogurums un miegainība. Ir grūti izturēt slodzi un koncentrēties, reizēm zūd pašsavaldīšanās. Noguruma dēļ cilvēks neiesaistās sociālos pasākumos. Iespējama pat aizmigšana pie stūres. Arvien vairāk šī problēma tiek apzināta, pārbaudīta īpašā veidā un pat valsts apmaksāta. 

Paritini, lai lasītu senākus tvītus

Apmeklē Kristapa Baņķa projektus - kliko uz baneriem!#KBpareģo 2022.-2025.-2040.! Visas prognozes vienkopus tieši Tev Superhoroskopi.lv >> 


 

KALENDĀRS PIEEJAMS ŠEIT - WWW.ASTRONET.LV