Nežēlojies, ka tavi sapņi nav piepildījušies, nožēlas vērts ir vienīgi tas, kas nekad nav sapņojis.

Ebnere-Ešenbaha Marija

Slaveni sapņotāji

Ideja par "SapņuGuru" atnāca sapnī

"SapņuGuru" portāla un aplikācijas izveides idejas autors ir Sertificētais astrologs un numerologs Kristaps Baņķis. Ideja par šo lielprojektu viņam radās tieši sapņošanas laikā.

"Mani vienmēr nodarbinājis jautājums – kā var zināt vai nosapņoto ņemt vērā un ko tieši ņemt vērā? Ko zemapziņa, sargeņģeļi un Debesis – viss viens – man vēlas pateikt!? Dažkārt daudz kas bija tik uzstājīgi sapņots, ka neaizdomāties par to būtu muļķīgi. Tomēr kā orientēties šajā sapņu simbolu valodā?"

Kristaps Baņķis atklāj, ka atbilstoši planētu izvietojumam viņa astroloģiskajā kartē, viņš sapņo bieži un daudz. Turklāt  daudzi viņa sapņi ir arī pravietiski.

"Pētīju, interesējos un sastapos ar ļoti ierobežotu skaitu sapņu interpretācijām, tikai aptuvenu informāciju. Savai veida informācijas vakuumu – gluži, kā pa tukšo sapņots. Vēl ilgāk pētīju atbilstību Mēness kalendārā," par savu interesi un pieredzi sapņu tulkošanā stāsta Kristaps Baņķis.

Idejas iedvesmots viņš portālā Astrologi.lv izveidoja vairākas aptaujas, un tajās iegūtie rezultāti liecināja, ka ļoti daudz cilvēku Latvijā tic sapņu spēkam un interesējas par sapņu tulkošanu. "Tas bija sākums projektam "SapņuGuru" kaut kam nebijušam ne tikai Latvijā vien... Bet izšķirošo grūdienu, ka to vajadzētu paveikt, pavisam vienkārši... es NOSAPŅOJU!"

Projekta aizsākums Draugiem.lv aplikācija "SapņuGuru"  dienasgaismu ieraudzīja 2012.gada 19.decembrī. Gadumijā aplikācijai sekoja vairāk nekā 14 500 Draugiem.lv lietotāju, bet pašlaik sekotāju skaits pārsniedz jau 22 tūkstošus.

SapņuGuru redakcija

Autors

SapņuGuru redakcija