Sapnis ir pati patīkamākā, pati uzticamākā, pati interesantākā sabiedrība.

Buasts Pjērs

Interesanti

SapņuGuru bilžu konkurss: Labākie gulošie bērni

Bērni mēdz aizmigt visneiedomājamākajās vietās un pozās, un tas it nemaz netraucē saldam miegam un interesantu sapnīšu vērošanai. Lai par to pārliecinātos, SapņuGuru izsludināja konkursu, kurā ikviens varēja iesūtīt bildes ar neierastā pozā aizmigušiem mazuļiem. Konkursā saņemtās bildes izpelnījās lielas SapņuGuru lapas sekotāju simpātijas.

Galerija kopā tika apskatīta 10610 reizes un saņēma 1883 sekotāju ieteikumus. SapņuGuru lapas sekotāji portālā Draugiem.lv varēja aplūkot visas iesūtītās bildes un nobalsot par saviem favorītiem, spiežot uz pogas "Man patīk", tā nosakot konkursa balvu saņēmējus.

Par visām bildēm kopā tika saņemtas vairāk nekā 1210 balsis, kā rezultātā trīs visvairāk balsu ieguvušo bilžu iesūtītājas balvā saņem sertificētā astrologa Kristapa Baņķa Mēness kalendāru, un viņas ir:

  • Inga Grīnberga (162 balsis, iesūtītā bilde redzama raksta attēlā);
  • Renāte Labude (158 balsis);
  • Ilze Ilziite (107 balsis).

Konkursam tika iesūtītas 24 fotogrāfijas, un SapņuGuru redakcija pateicas visiem bilžu sūtītājiem par izrādīto aktivitāti un atsaucību, katram dāvinot Latvijā lielākā sapņiem veltītā portāla SAPNUGURU.lv 30 dienu abonementu un iespēju izmantot visas portāla abonentu privilēģijas – pieeju visiem „Sapņu tulka” 6369 sapņu simbolu skaidrojumiem, pieeju sapņu piepildīšanās iespējamības noteicējam „Sapņu sietam”, kā arī iespēju pierakstīt un saglabāt sapņus personīgajā „Sapņu dienasgrāmatā”, komentēt publicētos rakstus un lasīt tiem pievienotos papildmateriālus.

Par Mēness kalendāra saņemšanas laiku, balvu ieguvējām jāvienojas ar K.Baņķi pa e-pastu: . Par iespēju saņemt portāla SAPNUGURU.lv 30 dienu abonementu konkursa dalībnieki tiks informēti personīgi.

Paldies arī visiem balsotājiem un konkursa bilžu galerijas ieteicējiem portālā Draugiem.lv!

 

Visas konkursā saņemtās bildes

 

SapņuGuru redakcija

Autors

SapņuGuru redakcija

Interesanti

Zinātnieki, rakstnieki, mūziķi un dzejnieki atklājuši, ka sapņi ir auglīga augsne jaunām idejām, atklājumiem un nākamajiem šedevriem.

Padomnieks

Vai zināji?

Iemigt ļoti labi palīdz glāze silta piena vakarā un relaksācija siltā vannā.

Sapņu ķērājs

Centība tevi cels augstu spārnos.

Pasmaidi

Cilvēki, kas cieš no bezmiega, uztraucas par to, ka neguļ, un viņi neguļ, tāpēc, ka uztraucas. /Frenklins Adams/